Gå til innholdet
kjemiske_tester

Kontakt oss

Ta kontakt

Tlf.: (+47) 47 77 77 60
info@labolytic.no
Bestilling: bestilling@labolytic.no

Faktura/ Invoice
Faktura sendes primært som EHF.
Evt. per e-post (PDF) til:  923685561@autoinvoice.no
Invoices
should primarily be sent as valid digital EHF invoices.
Alternatively by e-mail (as a PDF file) to:  923685561@autoinvoice.no

Kundeservice, reklamasjon og retur
NB! Retur kan bare skje etter skriftlig samtykke fra oss, og for kjøpers risiko og regning.
Send info. om saken til kundesupport@labolytic.no

Labolytic AS
Tungavegen 36
7047 Trondheim
Org. nr. 923 685 561
Facebook_icon_(black).svg
linkedin_logo_svart
 

 
 
Oppdatert

Kontaktpersoner

Tor_Rikard-2017_web
Tor Rikard Lie
Produktsjef Hygiene
Tlf.: (+47) 47 77 77 60
tor@labolytic.no

torill-hagen
Torill Hagen
Produktsjef Mikrobiologi
Tlf.: (+47) 47 77 77 60
torill@labolytic.no

Hilde-2017_web
Hilde Bremseth
Produktsjef Kjemi/Biokjemi
Tlf.: (+47) 47 77 77 60
 
John Anders Hamnes
Produktsjef Akvakultur
Tlf.: (+47) 47 77 77 60
john@labolytic.no
 
Monica-2017_web
Monica Matterne
Office Manager
Tlf: (+47) 47 77 77 60
monica@labolytic.no

Ida Vollan
Kundeservice
Tlf: (+47) 47 77 77 60
kundesupport@labolytic.no

Ellen Albertsen
Ordre/ Logistikk
Tlf: (+47) 47 77 77 60
bestilling@labolytic.no

Marit_21
Marit Skjelten
CEO/ Marketing manager
Tlf: (+47) 47 77 77 60

Einar-2017_web
Einar O. Nilsen
Owner/ founder
Tlf.: (+47) 47 77 77 60
einar@labolytic.no